Červen 2009

°° Nejsem tuu °° CHJOO <3

18. června 2009 v 18:18 | Nikka WaWe |  Me and Me :D
AojTéé wšecíí..!!

Jk jéé ... ?? Fčeraa sm se vrátila ze Švédskaa a zejtra jedu do Jižních Čech, tžee tu až doo PO nejseeem ... přidam pár článečkůůů a zas musim ... zatím páá a NEMAŽTE SI MNĚ !!

Nikka WaWe


°° TAKT Garden :))) °° LOVE <3

6. června 2009 v 11:44 | Nikka WaWe |  Me and Me :D
MILUJU ... první soutěž v JVK B :))) :


NA PLACE, NEDÁ SE ZAPOMENOUT:°° Příběhy dnešního dne °° JaJ <3

5. června 2009 v 20:48 | Nikka WaWe |  Me and Me :D
Aojtéé wšecíí..!!

Jk jéé..?? Já dneskaa přišla do Schuul ... a myslela sem, že mně klepnéé :DD Vzpoměla sem si, že píšeme velkou z ájiny ... a já se na ní předtim učila asi jenom tři čtvrtě hodiny :DD mno coo ... stává see :DD hnedkaa co zazvoniloo tk přišla Gabča (třídní) do třídy ... zasee kroutila tou svojí "úžasnou" prdelkou až z toho oči přecházeli :DD dostali sme s NaTy hroznej výtlem. Mnoo rozdala píšemky a bylo too ... s NaTy sme daly hlavy dohromady, aee pšššt..!! :DD Povedlo se nám too a z písemky mam i tak jedničkuu <3 :))) Mnoo další hodinu měla bejt němina, ae páč Paseka Mickey Mouse (dějepisářka :DD) chyběla, šli sme do výpočetky a já sem přidala s NaTy něco na facebook. Přidala sem si "úžasnou" Ančuu teplou sestru :DD ... absolutně jí nesnášim ... (bejvalka mýho kluka). Mnoo a dyž zazvonila všichni sme se seskupili do třídy ... pak sme měli o5 volno, a šli sme do devítky kde sme s deváťákama čumákovali na nějakej magorskej film s Mattem Damonem a Angelinou Jolie ... nějakej o válce nebo co ... ani neim, páč sem byla utahaná a usnula sem :DD. Seděla sem na zemi vedle Vinšee a nějak sem na něj slítla a usnula na něm :DD. Pk se začal nějak vrtět a vzbudil mně tk sme tam pak pořád spolu komentovali tn dementní film ... všichni byly nanervy z našich hlášek typu ... "ten má brejle jak po mámě" :DD. Mnoo potom sme šli na oběd a tam sme se trošičku zdrželi s holkama ... nějak sme se zakecaly. Odpadli nám dvě doučka, tk sme šly s KaČíí do třídy, zapojili bedny a udělaly pořádnou diskošku. Všichni se ptali co se děje, ae tk coo, byla prdel :DD. Nakonec dorazil i Honzíík :* (myslim, že nemusim nic dodávat :))) i se svým kámošem Ivanem ... byla prdel a koukali sme na Kozí Příběhy - pověsti Staré Prahy ... ta koza vypadala jak můj bratr ... !! :DD i dyž sem to viděla už podruhý, tk sem měla z thoo děsný výtlemy :DD nakonec sem přišla domů a celej barák vygruntovala do poslední tečky ... konečně to mam za sebou a právě teď skučim hlady :DD.

Nikka WaWe°° RaDeGaSt xPP °° <3

4. června 2009 v 17:19 | Nikka WaWe |  Kusowky

°° Řetězáák od Terezska03 °° x)))

2. června 2009 v 17:17 | Nikka WaWe |  My blog :D
http://img10.imageshack.us/img10/2546/wormn.gif
Tento červíček hledá svou lásku.
Když se podepíše 5 lidí, tak ji najde.°° Néé Já NeCíí xPP °° JaJ <3

1. června 2009 v 22:31 | Nikka WaWe |  Me and Me :D
Aojtéé wšecíí..!!

Tžee... wšimlli ste si, že moc často nepřidáwám ... a sme zasee u thoo --> mam děsně fofr..!! Tnhlee tejden píšu snad nepočitatellno písemek a naíc jedůů příští úterý do ŠwédsKaa... tžee fakt nemam čásEk ... :((( neska sem byla w komisy zase na nějaký akcii ... bylli tm nějaký lidičkíí jakoo třebáá Ondraa Ruml *JůůůJ* :))) faakt bezwáá ... mnoo já zas musim ... zejtraa píšu velkou z matiki ... a moc dobře to neumim :(((

Páá Nikka WaWe